Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2018-03-01

Dla naszego Klienta, który zajmuje się działalnością handlową, produkcyjną, doradczą i usługową poszukujemy Grafika w Dziale Promocji. Firma specjalizuje się w kompleksowych dostawach podzespołów do: energoelektroniki, elektroniki, automatyki i elektrotechniki.

Oferowana praca

Stanowisko: GRAFIK
Nr ref.: CC18/GRAFIK/PIASECZNO/ADJOBS/183
Miejsce pracy: Piaseczno / mazowieckie / Polska
Branża: Grafika / Fotografia

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
? Wsparcie działu promocji
? Rozwój identyfikacji wizualnej
? Przygotowywanie projektów graficznych i layoutów na potrzeby różnych mediów
? Projektowanie i skład materiałów promocyjnych: ulotek, katalogów, broszur, folderów
? Projektowanie na potrzeby stron www
? Tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych

Wymagania

Wymagania:
? Biegła znajomość pakietu Adobe (InDesign, Photoshop, Illustrator, Flash)
? Biegła znajomość pakietu Office (PowerPoint, Excell, Word)
? Podstawowa znajomość pakietu Corel
? Umiejętność przygotowywania grafik w HTML, CSS
? Umiejętność graficznej obróbki zdjęć
? Mile widziana znajomość HTML, PHP
? Kreatywność, niestandardowe myślenie w podejściu do realizowanych projektów
? Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
? Dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:
? Stałe zatrudnienie, możliwość rozwoju
? Po okresie próbnym możliwość otrzymania mieszkania służbowego
? Benefity: Multisport, opieka medyczna LuxMed, bilety na wydarzenia kulturalne, spotkania integracyjne

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych administratorem danych jest Cyclad Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1. Dane przetwarzane są dla potrzeb rekrutacji, a wgląd do nich mogą mieć potencjalni pracodawcy oraz spółki z grupy Cyclad spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Każdy kandydat ma dostęp do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres Malgorzata.Trojan@cyclad.pl wraz z numerem referencyjnym.

W aplikacji prosimy zawrzeć następującą klauzulę:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cyclad Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chłodnej 48/1, moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji oraz na kontakt ze mną z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przedstawiania ofert pracy odpowiadających moim kwalifikacjom.?

Dane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl