Solidne Firmy Regionu

Cyclad / Oferta z dnia: 2012-05-09

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, lidera w rozwoju oprogramowania dla branży legal technology, poszukujemy osoby na stanowisko Administrator Baz Danych MS SQL , która dołączy do zespołu profesjonalistów pracujących w Katowicach.

Oferowana praca

Stanowisko: Administrator Baz Danych SQL
Nr ref.: CC12/DBA/KAT/ADJOBS/8981
Miejsce pracy: Katowice / śląskie / Polska
Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Opis stanowiska

Główne zadana na tym stanowisku pracy:
? Instalacja, utrzymanie, rozwój i support baz danych MS SQL Server 2008 i 2012
? Projektowanie, zarządzanie oraz testowanie praktyk backupowych
? Zarządzanie bazami danych
? Monitoring wydajności
? Rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania

? M.in. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
? Doświadczenie w administrowaniu, projektowaniu i tunningu baz danych
? Znajomość Transact-SQL i XML
? Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

? Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu,
? Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów,
? Codzienny kontakt z językiem angielskim w pracy,
? Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
? Perspektywy rozwoju zawodowego

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy przesłać CV w języku angielskim na adres hrm@cyclad.pl wraz z numerem referencyjnym: CC12/DBA/KAT/ADJOBS/8981

Dane firmowe

Cyclad
Bellottiego 5/51
01-022 Warszawa
Email: hra2@cyclad.pl / WWW: www.cyclad.pl