Solidne Firmy Regionu

Beauty Line / Oferta z dnia: 2010-05-12

Profesjonalny gabinet kosmetyczny na Muchoborze Wielkim, przyjmie od zaraz osobę do pomocy przy sprzątaniu i obsłudze solarium

Oferowana praca

Stanowisko: Praca dorywcza. pomoc w gabinecie kosmetycznym
Nr ref.:
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Opis stanowiska

Praca dorywcza, wieczorami 17.30 - 20.30 od pn. do pt.
Oferta ważna od zaraz przez okres wakacji do końca września 2010.
Do obowiazków osoby jest pomoc w utrzymaniu czystości w gabinecie, obsługa solarium i recepcji.

Wymagania

Wymagania:
Osoba komunikatywna, kulturalna, pracowita, uczciwa. Najchętniej powiązaną z branżą kosmetyczną.
Mile widziane studentki szukające dodatkowego zajęcia.
Osoba dyspozycyjna w wakacje!

Oferujemy

Prosimy o wysłanie CV z aktualnym zajęciem na adres mailowy.
Warunki finansowe omawiamy z kandydatkami po weryfikacji maili.

Prosimy w tytule wiadomości wpisać : Praca - pomoc w gabinecie.
Nie odczytujemy maili bez CV, zdjęcia i tytułu wiadomości. (weryfikacja przez skrzynkę jako SPAM)
Prosimy kandydatki o sprawdzenie lokalizacji gabinetu przed wysłaniem oferty.
Salon mieści się na obrzeżach dzielnicy Fabrycznej.

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.