Solidne Firmy Regionu

Aktywni.pl Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 2010-07-09

Aktywni.pl, serwis społecznościowy o tematyce sportowo-rekreacyjnej, należący do grupy ARBOmedia, największego gracza na rynku reklamy internetowej, ogłasza nabór na miesięczny staż do nowego projektu internetowego.

Oferowana praca

Stanowisko: New Business Manager (e-commerce)
Nr ref.:
Miejsce pracy: / mazowieckie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

New Business Manager (e-commerce)

Poszukujemy ambitnych, energicznych osób, interesujących się marketingiem w mediach interaktywnych, tematyką e-commerce lub afiliacji.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie między innymi odpowiadać za:

? Rozbudowę nowych form i kanałów sprzedaży,
? Tworzenie, wdrażanie nowych usług i produktów w zakresie e-commerce,
? Pozyskiwanie i rozwijanie współpracy z firmami partnerskimi,
? Realizację wyznaczonych celów sprzedaży poprzez serwis internetowy,
? Zarządzanie sprzedażowym zespołem serwisu e-commerce,
? Stałą optymalizację efektywności przychodów,
? Poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży zdalnej i modeli współpracy z partnerami.??

Wymagania

? Doświadczenie zdobyte na rynku e-commerce lub afiliacji (min. 1 rok),
? Wiedza na temat branży reklamy internetowej,
? Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
? Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji,
? Umiejętność negocjacji,
? Komunikatywność, samodzielność, kreatywność,
? Dobra organizacja pracy,
? Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
? Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

? Ciekawą i dynamiczną pracę w innowacyjnym projekcie,
? \\\\\\\"Niekorporacyjną\\\\\\\" kulturę pracy,
? Motywacyjne wynagrodzenie,
? Przyjazną atmosferę,
? Możliwość szybkiego rozwoju i współpracy z profesjonalistami,
? Wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji sukcesu zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:
rekrutacja@aktywni.pl

W temacie e-maila prosimy o wpisanie nazwę działu do którego będzie składana aplikacja.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Dane firmowe

Aktywni.pl Sp.z o.o.
usypiskowa 3a
02-386 Warszawa