Solidne Firmy Regionu

A-Trybut / Oferta z dnia: 2010-05-18

A-trybut Optymalizacja Zatrudnienia (www.a-trybut.eu), agencja doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutacji i selekcji personelu oraz szkoleniach, również dla osób niepełnosprawnych, poszukuje dla swojego Klienta ? prężnie rozwijającego się biura rachunkowego, spółki akcyjnej z Katowic, kandydatów na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko: GŁÓWNA KSIĘGOWA/GŁÓWNY KSIĘGOWY
Nr ref.:
Miejsce pracy: Katowice / dolnośląskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

GŁÓWNA KSIĘGOWA/GŁÓWNY KSIĘGOWY
Nasz Klient świadczy wyspecjalizowane usługi outsourcingu i doradztwa dla przedsiębiorstw w zakresie finansów i księgowości, kadr i płac oraz controllingu.
Do obowiązków na tym stanowisku należy:
? prowadzenie pełnej księgowości w firmach Klientów,
? sporządzanie sprawozdań finansowych i innych raportów wymaganych przez Zarządy firm,
? współpraca z biegłymi rewidentami,
? współpraca z urzędami (ZUS, GUS, US)
? nadzór nad podległym zespołem pracowników.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
? kierunkowego wykształcenia wyższego,
? min. 3?letniego doświadczenia w prowadzeniu pełnej księgowości, na samodzielnym stanowisku,
? pełnej i praktycznej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
? pełnej i praktycznej wiedzy z zakresu ustawowych wymagań sprawozdawczych osób prawnych,
? wysokich zdolności interpersonalnych oraz charyzmy kierowniczej,
? bardzo wysokich zdolności organizacji i planowania pracy,
? praktycznej umiejętności obsługi programów księgo-finansowych oraz MS Office,

Oferujemy

Dodatkowym atutem będzie:
? znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości,
? znajomość języków obcych.

Oferujemy możliwość realizacji zawodowych ambicji w młodym, zaangażowanym zespole, w nowej, prestiżowej siedzibie firmy.
Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji na adres:
a.stanek@a-trybut.eu

Dane firmowe

Pracodawca ukrył dane firmowe.